Střešní okna s trojsklem

Trojsklo, to je u nás standard. Poznejte možnosti zasklení všech tří řad střešních oken VELUX
Zjistit více
Střešní okna s trojsklem

Kvalita s příjemnou cenovkou

U VELUXu je energeticky úsporné trojsklo samozřejmostí i v základní řadě Standard. Zasklení 61 se špičkovým systémem izolace ThermoTechnology účinně brání tepelným ztrátám.

V kombinaci se speciálním těsněním vás ochrání i před hlukem z ulice. A vy budete mít klid na práci i relax.

Vnitřní sklo je plavené a má selektivně reflexní vrstvu, uprostřed je tepelně zpevněné sklo. Vnější sklo je tepelně tvrzené, takže odolá i krupobití. 

Na ekonomická střešní okna s trojsklem (Uw 1,1 se standardním lemováním a pouze 1,0 při zapuštěné montáži) můžete čerpat dotaci z programu NZÚ Light.

Standard Plus pro ještě větší úspory

Zasklení z řady Standard Plus vám nabídne vše a ještě něco navíc – dokonalejší tepelnou i zvukovou izolaci a samočistící vrstvu. Zajistí vám klidnější spánek, jednodušší úklid i příjemnější vyúčtování za energie. 

Nízkoenergetické izolační zasklení 64 v kombinaci s ThermoTechnology ještě lépe izoluje a utlumí i dopadající kapky deště. Samočistící vrstva vnějšího skla brání usazování nečistot a umyté okno tak vydrží bez poskvrnky ještě déle. 

Střešní okna s trojsklem a vylepšenými parametry (Uw 1,0 se standardním lemováním a pouze 0,94 při zapuštěné montáži) splňují podmínky dotačních programů NZÚ Light i NZÚ Standard – rekonstrukce (Oprav dům po babičce).

Kontakt

Prémiové trojsklo pro maximální pohodu

Maximální energetická efektivita? Ještě bezpečnější zasklení? Nebo snad takové, co vám zajistí opravdu klidný spánek? Stačí si vybrat. V řadě Premium na vás čekají okna s těmi nejlepšími vlastnostmi

Vrstvené bezpečnostní sklo, úprava proti rosení i UV filtr. A k tomu vynikající tepelná izolace a ochrana před hlukem. To vše získáte s prémiovými modely střešních oken VELUX s trojsklem. 

Ty navíc dosahují špičkových tepelně izolačních parametrů (Uw 1,0 a nižší) a hodí se tak i do projektů pasivních domů. V závislosti na modelu a typu instalace na ně můžete čerpat i dotaci NZÚ Standard – novostavba.

Montáž a servis střešních oken

Pro novostavbu i rekonstrukci, do bytu, domu i kanceláře. Střešní okna VELUX jsou skvělou volbou vždy a všude. Obzvlášť, když vám je dodá a namontuje autorizovaný specialista – šenk PSO.

Poradíme vám s výběrem, dodáme, namontujeme, zateplíme i zapravíme. Montáž střešních oken VELUX je rychlá a s námi to budete mít bez starostí.

A až přijde čas na pravidelný servis, stačí se ozvat. V záruce i po ní. 

STŘEŠNÍ OKNA S TROJSKLEM cena
Již od 9 240 Kč bez DPH

Cena je uvedena pro střešní okno řady Standard Plus, rozměr 780 × 980 mm, bez montáže a dopravy

Nezávazná poptávka

!
Vyberte prosím jednu z variant
A je odesláno!
Do 3 pracovních dnů se vám ozveme s nabídkou.
Ajaj! Něco se pokazilo. Zkuste prosím vyplnit formulář znovu.