Servis, opravy a výměna střešních oken

Skla se rosí, nohy studí. Tak to je čas na servis střešních oken. Poradíme, co se vašemu podkroví vyplatí.
Zjistit více
Servis střešních oken

Údržba střešních  oken VELUX

Aby vám střešní okna dobře sloužila, je potřeba je alespoň jednou ročně zkontrolovat a provést základní údržbu. Pro hladké ovládání promažte kovové části – okenní závěsy a zámky. Zkontrolujte dotažení vrutů v rámu okna i na vnějším oplechování.

Zaměřte se taky na pryžové těsnění na ventilační klapce a mezi křídlem a rámem. Otřete ho a stisknutím prověřte, jestli neztratilo pružnost a není deformované. Poškozené těsnění je potřeba vyměnit, aby nedocházelo k tepelným ztrátám a tvorbě kondenzace. 

Nezapomeňte vyčistit vzduchový filtr a lemování, zkontrolujte také stav elektrických dílů střešních oken. Pokud máte dřevěná střešní okna, aspoň jednou za 2 až 4 roky obnovte nátěr. Využít můžete opravnou sadu VELUX. 

A hlavně pravidelně větrejte. Alespoň 3× denně po dobu 5 až 10 minut – hlavně v koupelně, kuchyni a ložnici. Je to účinný a jednoduchý způsob, jak zabránit kondenzaci na zasklení.

Servis i opravy nechte na nás

Otevírání si postavilo hlavu? Těsnění to má za sebou? Tak to je čas na servis střešních oken

Naši technici mají opravy střešních oken VELUX v malíku. Při servisní návštěvě se podíváme na stav vašich oken, zkontrolujeme funkčnost a navrhneme vám řešení, které se vašemu podkroví vyplatí.

Menší zásahy, jako výměnu těsnění a filtru, seřízení, promazání a dotažení kování nebo čištění a nátěr zvládneme na místě. Pokud bude potřeba větší oprava nebo repase části střešního okna, naceníme vám ji předem při první návštěvě.  

Při servisu vždy používáme originální náhradní díly VELUX. Poradíme vám i s výběrem stínění nebo přechodem na dálkové ovládání.

Servis a opravy střešních oken VELUX zajišťujeme pouze pro Brno a okolí.

Přišel čas na výměnu střešních oken?

Někdy už oprava střešních oken nestačí a repase částí se nevyplatí. Platí to hlavně u starých oken s nevratně poškozeným rámem nebo nevyhovujícími izolačními vlastnostmi.

Nové typy střešních oken mají daleko lepší vlastnosti. I bez velkých stavebních úprav získáte víc světla, zdravější klima a ještě ušetříte za energie

Výměny střešních oken VELUX se nemusíte obávat. Pokud má nové okno stejné rozměry, jako původní, budeme s výměnou hotoví do dvou hodin. Práce se obejde bez porušení povrchů v okolí a vás nečeká úmorný úklid. 

Jestli přijdou nové VELUXy na místo oken jiné značky nebo plánujete změnu rozměrů, zásahu do ostění se nevyhneme. Naši montéři se ale postarají o hladký průběh montáže střešních oken. Okno osadíme, upravíme otvor, zateplíme a doplníme krytinu

Investice do výměny se vám rozhodně vyplatí – vaše podkroví prokoukne a peníze se vám postupně vrátí na úspoře za vytápění.

Střešní oka a stínění montujeme z kapacitních důvodů pouze v Brně a okolí.

chci servis
CENA SERVISU STŘEŠNÍCH OKEN

Cena návštěvy servisního technika vč. dopravy po Brně a blízkém okolí je 600 Kč/hod vč. DPH.

Nezávazná poptávka

!
Vyberte prosím jednu z variant
A je odesláno!
Do 3 pracovních dnů se vám ozveme s nabídkou.
Ajaj! Něco se pokazilo. Zkuste prosím vyplnit formulář znovu.