Střešní balkony a terasy

Otevřete své podkroví dennímu světlu a čerstvému vzduchu. Střešní balkonová a terasová okna vás přenesou ven, aniž byste opustili dům
Zjistit více
Střešní balkony

Střešní balkon VELUX GDL

Že balkon a šikmá střecha nejdou dohromady? To u nás neplatí. Se střešním balkonovým oknem VELUX budete mít přírodu na dosah i z podkroví.

Stačí vyklopit vrchní výklopně-kyvnou část a otevřít spodní křídlo se zábradlím. Ze střešního okna se vmžiku stane balkon a vy se můžete začít kochat výhledem do okolí.

Po zavření obou částí vznikne sjednocená plocha splývající se střechou. Horní část balkonového střešního okna se otevírá jako klasické střešní okno. Instalovat se dá na střechy se sklonem od 35° do 53°.

Střešní terasa VELUX GEL

Terasa v podkroví? Žádný problém. Kombinace střešních a doplňkových oken VELUX vám umožní pohodlný vstup na terasu i u šikmých střech.

Elegantní prosklenný vstup na terasu se skládá z výklopně-kyvného okna a spodního okna s bočním otvíráním. Funguje jako dveře a zvětší váš obytný prostor.

Sestavu si můžete doplnit neotevíravými svislými okny, která pustí do podkroví ještě víc světla.

Tip: Léto v podkroví nemusíte protrpět. Doplňte svá střešní okna vnitřním a venkovním stíněním VELUX a udržte doma příjemnou teplotu po celý rok.

Design přesně na míru

Hřejivá celodřevěná varianta s čirým lakem? Nebo snad bílé bezúdržbové provedení s dřevěným jádrem? Vnitřní povrchovou úpravu střešního okna i balkonu si vyberete na míru místnosti i vkusu.

Před rozmary počasí okna chrání vnější hliníková vrstva. Tu můžete mít v klasickém šedém, měděném i zinkovém provedení. Anebo s nástřikem v libovolné barvě RAL.

A zasklení? Samozřejmě trojsklo. Vrstvené bezpečnostní sklo řady Premium s vynikající tepelnou a zvukovou izolací  je nízkoenergetické a má i samočistící vrstvu.

Střešní balkonová a terasová okna jsou připravená na snadnou a rychlou montáž stínění VELUX. Stačí si vybrat.

Montáž a servis střešních oken

Do novostavby i rekonstrukce, do domu, bytu i kanceláře. Střešní okna a balkony VELUX jsou vždy skvělou volbou. Obzvlášť, když budete mít k ruce autorizovaného dodavatele a montážníka – šenk PSO. 

Poradíme vám s výběrem, dodáme, namontujeme, zateplíme i zapravíme. Montáž střešních oken VELUX je rychlá a s námi to budete mít bez starostí.

A až přijde čas na pravidelný servis, stačí se ozvat. V záruce i po ní.

Kontakt
Střešní balkon VELUX cena
Již od 63 511 Kč bez DPH

Cena je uvedena za střešní balkon v rozměru 1,14 × 2,52 m, bez montáže a dopravy

Nezávazná poptávka

!
Vyberte prosím jednu z variant
A je odesláno!
Do 3 pracovních dnů se vám ozveme s nabídkou.
Ajaj! Něco se pokazilo. Zkuste prosím vyplnit formulář znovu.