Plastová střešní okna

Bezúdržbové bílé provedení sedne každé koupelně i kuchyni. Poznejte výhody plastových střešních oken VELUX s dřevěným jádrem
Zjistit více
Střešní okna s trojsklem

To nejlepší ze dřeva i plastu

Dřevo je prostě dřevo. Tenhle léty prověřený materiál má vynikající tepelně izolační vlastnosti. I při extrémních teplotních výkyvech si zachovává tvarovou stálost. A právě proto mají všechna střešní okna VELUX dřevěné jádro. 

Drobnou vadou na kráse jinak dokonalého materiálu je nutnost údržby. Aby vám dřevěná střešní okna dobře a dlouho sloužila, musíte se o ně pravidelně starat a chránit je před vlhkostí.

Tomu se ale můžete snadno vyhnout – stačí sáhnout po bezúdržbovém provedení s vodotěsnou polyuretanovou vrstvou.

Tip: Střešní okna VELUX v bezúdržbovém provedení můžete mít s klasickým kyvným ovládáním, ve fixní i panoramatické variantě.

Dřevěné jádro v polyuretanovém kabátku

Každé plastové střešní okno VELUX je tvořeno unikátním lepeným profilem – dřevěné jádro je potaženo vrstvou polyuretanu. Ta zajišťuje dlouhou životnost okna bez nutnosti čištění a natírání rámu.

Povrch je bezúdržbový a hodí se do místností se zvýšenou vlhkostí – třeba koupelen a kuchyní. Bílé provedení ale skvěle padne i do interiérů, ve kterých oceníte univerzální elegantní vzhled. 

Plastová střešní okna jsou odolná nejen vůči vlhkosti, ale i prachu. Mají zaoblené rohy, takže se lépe otírají a ve spárách se neusazuje špína.

Tip: Pro zdravé klima musíte doma pravidelně větrat. Přizvěte na pomoc systém VELUX ACTIVE. Neustále monitoruje teplotu, vlhkost a úroveň CO2 v interiéru a automaticky ovládá střešní okna.

Kontakt

Kolik stojí plastové střešní okno?

Bezúdržbová varianta vás vyjde podle zvolené řady o cca 15–29 % dráž, než klasické celodřevěné provedení. 

Ale v koupelnách, kuchyních a na špatně dostupných místech nebudete vyšší ceny plastových střešních oken litovat. Obzvlášť, pokud je pro vás pravidelná údržba a servis moc velkým závazkem.

Chcete vědět, jaká bude cena plastového okna právě ve vašem rozměru? Nechte si zpracovat cenovou nabídku na míru.

Tip: Všechna střešní okna VELUX mají energeticky úsporné trojsklo a jsou proto ideální volbou do projektů realizovaných s podporou dotačního programu NZÚ.

Montáž a servis střešních oken

Montáž střešních oken VELUX je rychlá a s námi to budete mít bez starostí. Jsme autorizovaným specialistou – poradíme vám s výběrem, dodáme, namontujeme, zateplíme i zapravíme.

Pokud má nové okno stejné rozměry, jako původní, budeme s výměnou hotoví do dvou hodin. Hladce to půjde i v případě, že nové VELUXy přijdou na místo oken jiné značky nebo plánujete změnu rozměrů. Okno osadíme, upravíme otvor, zateplíme a doplníme krytinu. A až přijde čas na pravidelný servis, stačí zavolat.

Už víte, že jsou pro vás plastová střešní okna VELUX ta pravá? My vás v tom rádi ještě utvrdíme. Stavte se u nás na showroomu a prohlédněte si je na vlastní oči

plastová STŘEŠNÍ OKNA cena
Již od 11 083 Kč bez DPH

Cena je uvedena pro střešní okno řady Standard Plus, rozměr 780 × 980 mm, bez montáže a dopravy

Nezávazná poptávka

!
Vyberte prosím jednu z variant
A je odesláno!
Do 3 pracovních dnů se vám ozveme s nabídkou.
Ajaj! Něco se pokazilo. Zkuste prosím vyplnit formulář znovu.