Kyvná střešní okna VELUX

Využijte prostor pod oknem naplno. Kyvná střešní okna otevřete pohodlně v jakékoli výšce
Zjistit více
Kyvná střešní okna

Univerzální řešení do podkroví

Do obýváku i ložnice, nad pracovní stůl nebo vanu… Je to jen na vás. Střešní okna VELUX mají pohodlné ovládání a skvělé vlastnosti. Ať už je namontujete kamkoli.

Kyvná střešní okna se dají instalovat do střech se sklonem od 15° do 90°. Čím menší sklon, tím delší okno zvolte. Ovládají se madlem nebo klikou. 

O větrání i při zavřeném okně se postará ventilační systém v horní části rámu. Kromě čerstvého vzduchu se dovnitř nic nedostane – zabudovaný vzduchový filtr zastaví hmyz i prach.

A až přijde čas na jarní úklid, stačí okno přetočit o 160° a zajistit pojistkou. K venkovní straně se dostanete jednoduše z místnosti.

Ovládání, co vám padne do ruky

Střešní okna s kyvným systémem ovládání se vám postarají o přísun denního světla a skvělý výhled. Pro každé umístění je ale potřeba vybrat ten správný typ.

Okna je ideální osazovat do podobné výšky, jako běžná okna – spodní hranou 90 až 120 cm od podlahy. Ovládat je pak můžete pohodlně horním madlem a dáte pod ně stůl i gauč. Pro okna namontovaná ve větší výšce (130–150 cm) se hodí spodní ovládání klikou

Ovládání může být ale ještě pohodlnější. Střešní okna VELUX všech řad kdykoli doplníte motorem pro dálkové ovládání. A v řadě Premium k tomu nepotřebujete ani elektřinu – okna pohání motor se solárně napájenou baterií.

Tip: Kyvná střešní okna pořídíte i v sestavách 2 až 6 oken, které dokonale prosvětlí interiér a splynou se střechou.

Kontakt

Dřevěná i plastová střešní okna

Dřevěné jádro zůstává, ale vnitřní úpravu kyvných oken si vyberete přesně podle svých potřeb. Do koupelny a kuchyně nejlépe sedne bílé vodotěsné provedení s PVC vrstvou. A tam, kde oceníte přírodní klasiku, zvolte dřevěné okno s čirým lakem.  

V řadách Standard a Standard Plus chrání okno zvenčí hliníková vrstva v klasické šedé. U modelů řady Premium máte na výběr i měď, zinek nebo nástřik v libovolné barvě RAL.

U střešních oken VELUX je trojsklo standard. I ekonomické izolační trojsklo v základní řadě vám zaručí kvalitní tepelnou izolaci a ochranu před hlukem.

Zasklení Standard Plus má navíc samočistící vrstvu a utlumí i hluk z deště. A prémiové zasklení vyhoví i nejvyšším nárokům na energetickou efektivitu a ničím nerušený spánek.

Okna všech tří řad si ještě vylepšíte doplňky – vybírat můžete z vnitřních žaluzií a rolet v trendy barvách, o příjemnější teplotu se vám postará venkovní stínění a o klidný spánek bez štípanců zase sítě proti hmyzu.

Montáž a servis střešních oken

Do novostavby i rekonstrukce, do domu, bytu i kanceláře. Střešní okna a balkony VELUX jsou vždy skvělou volbou. Obzvlášť, když budete mít k ruce autorizovaného dodavatele a montážníka – šenk PSO. 

Poradíme vám s výběrem, dodáme, namontujeme, zateplíme i zapravíme. Montáž střešních oken VELUX je rychlá a s námi to budete mít bez starostí.

A až přijde čas na pravidelný servis, stačí se ozvat. V záruce i po ní.

Servis a montáž střešních oken a stínění z kapacitních důvodů zajišťujeme pouze v Brně a okolí.

KYVNÁ STŘEŠNÍ OKNA cena
Již od 9 240 Kč bez DPH

Cena je uvedena pro střešní okno řady Standard Plus, rozměr 780 × 980 mm, bez montáže a dopravy

Nezávazná poptávka

!
Vyberte prosím jednu z variant
A je odesláno!
Do 3 pracovních dnů se vám ozveme s nabídkou.
Ajaj! Něco se pokazilo. Zkuste prosím vyplnit formulář znovu.