šenk PSO

Světlíky, světlovody a výlezy

Pusťte světlo do všech zákoutí svého domu či kanceláře

Zastiňovací doplňky a ovládání VELUX

Světlíky

Obytným prostorám v domech, dílnám i kancelářím s plochou střechou se často dostává velmi málo přirozeného světla. Díky světlíkům můžete snadno dovnitř přivést světlo a čerstvý vzduch a získat výhled na oblohu.

Světlíky jsou dostupné v otvíravé a neotvíravé variantě, v různých velikostech a s několika možnostmi ovládání. Obě varianty lze použít pro novou montáž i při výměně stávajících kopulí.

Světlíky

Světlovody

Díky světlovodům si můžete přivést denní světlo i tam, kam by se jinak vůbec nedostalo. Je ideálním řešením pro chodby, šatny, schodiště nebo koupelny, do kterých není možné umístit okno. Vysoce odrazivý tubus dokáže i během méně slunečných dnů prosvětlit tmavá zákoutí stejně účinně, jako žárovka.

Světlovod jde přidat kamkoliv, kde je mezi stropem a střechou vzdálenost do 6 metrů. Je ho možné instalovat na ploché i šikmé střechy. Volitelně lze doplnit také LED osvětlení, které lze využít v noci.

Světlovody

Výlezy

Ať už se potřebujete dostat na střechu ke komínu, anténě či okapu, díky střešním výlezům to půjde snadno.

Střešní výlez pro vytápěný prostor je vhodný do obydleného podkroví, jelikož poskytuje potřebnou izolaci, je vybaven ventilační klapkou a vzhledem se podobá ostatním střešním oknům. Střešní výlez pro nezateplené a neobytné prostory se hodí na půdu nebo jiné podkrovní skladovací prostory, ze kterých je potřeba zajistit přístup na střechu například pro kominíka.

Výlezy
Světlíky, výlezy a světlovody

Již od 12 512 Kč bez DPH

Cena je uvedena pro rozměr 66 cm x 118cm, bez montáže

Nezávazná poptávka

Všechna pole jsou povinná