šenk PSO

Servis, opravy a výměna střešních oken

Jsme autorizovaným dodavatelem a certifikovanou montážní firmou střešních oken VELUX. Zajistíme vám profesionální servis střešních oken, opravy i výměnu starých oken za nová.

Zastiňovací doplňky a ovládání VELUX

Dopřejte svým oknům potřebnou péči

Střešní okna je potřeba alespoň jednou ročně zkontrolovat a provést základní údržbu zahrnující promazání závěsů a zámků, kontrolu dotažení vrutů a funkčnosti těsnění. Pryžové těsnění totiž ztrácí časem svou pružnost a může tak docházet k tepelným ztrátám či tvorbě kondenzace, kovové části zase potřebují promazat, aby se vám okno pohodlně ovládalo. Pokud zjistíte, že těsnění nebo ventilační klapky nesou známky poškození, je nutné je vyměnit. Nezapomeňte také na vyčištění vzduchového filtru a lemování, údržbu dřeva a kontrolu elektrických prvků střešních oken.

Servis je potřeba

Servis i opravy nechte na nás

Naši kvalifikovaní servisní technici provedou servis vašich oken za použití originálních náhradních dílů. Servisní návštěva, při které prověříme funkčnost střešních oken a navrhneme případný dodatečný servis, vám v budoucnu ušetří čas i peníze. Rádi vám také poradíme s výběrem vhodných zastiňovacích doplňků a pomůžeme s přechodem na dálkové ovládání.

Cena návštěvy (v rozsahu přibližně 1 hodiny) včetně dopravy (v rámci Brna a blízkého okolí) je 600 Kč včetně DPH. Pro objednání servisní návštěvy využijte náš kontaktní formulář nebo nám zavolejte.

Objednejte si servisní návštěvu

Nastal čas na výměnu oken?

Pokud už vaše stará střešní okna už nefungují správně, táhne jimi nebo zatéká, mají nevratně poškozený dřevěný rám, dobře neizolují nebo nevyhovují vzhledem, nastal čas na výměnu. Nová střešní okna vám nabídnou daleko lepší tepelně-izolační vlastnosti, moderní design či pohodlnou automatizaci.

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nebo potřebujete poradit s výběrem, zavolejte nám nebo nás navštivte na naší pobočce v Brně.

Nastal čas na výměnu vašich střešních oken?
Servis <

Nezávazná poptávka

Všechna pole jsou povinná