šenk PSO

Můj dům, můj hrad

Buďte u sebe doma v maximálním bezpečí! Pomohou vám v tom sofistikované venkovní i vnitřní kamery, alarmy a chytré zámky dveří. Všechny tyto produkty zabezpečení domácnosti jsou vzájemně kompatibilní a hravě je zapojíte do své chytré domácnosti. Navíc jsou bezdrátové, tak nemusíte sekat do zdi. Mějte pod kontrolou celý váš dům či byt!

Pergola Artosi

Kamery

Interiérové a venkovní kamery od Somfy jsou opravdu promyšlené. Můžete přes ně mluvit a rovnou tak v případě potřeby zasáhnout. Venkovní kamery nabízejí volbu aktivní a neaktivní zóny, zamezíte tak zaznamenávání pohybu na veřejném chodníku před domem. Interiérové kamery a all-in-one řešení Somfy ONE mají chytrou záklopku, která ochrání i vaše soukromí. Jakmile se vrátíte domů, diskrétně se zaklopí.

šenk PSO

Somfy One

Somfy ONE je první kamera s integrovanou sirénou. Můžete přes ni rovnou mluvit a napomenout třeba psa, aby slezl z gauče, na který nesmí. Nebojte, pohyb vašeho domácího mazlíčka po domě alarm nespustí. To opravdu jen zloděj. A jakmile se vrátíte domů, automaticky se zavře záklopka, aby bylo maximálně v bezpečí i vaše soukromí.

šenk PSO

Home Alarm

Somfy Protect Home Alarm se přizpůsobí vašemu každodennímu rytmu. Snadno ho nainstalujete ovládáte odkudkoliv prostřednictvím mobilní aplikace. V noci se nemusíte bát jít napít, aby se nespustil poplach. Stačí pomocí čidel zakódovat pouze předsíň, vchodové dveře a okna v přízemí.

šenk PSO

Somfy Doorlock

Dejte sbohem obyčejným klíčům! V dnešní moderní době už můžete otevírat vstupní dveře svým mobilním telefonem. Chytrý zámek Somfy Doorlock se instaluje jednoduše bez vrtání a jednoduše otevřete odkudkoliv třeba nečekané návštěvě nebo paní na úklid. Přístupy jednotlivým osobám můžete kdykoliv udělovat a odepírat. A vy už nikdy nemusíte hledat klíče!

šenk PSO
Kvalita bez kompromisů

Již od 0 000 Kč bez DPH

Cenaje uvedena pro rozměr 0m x 0m

Nezávazná poptávka

Všechna pole jsou povinná