Ovladače, čidla a chytrá domácnost

Ovládejte stínění, světla a dveře jedním kliknutím. Na ovladači i z mobilu.
Zjistit více
Automatizace domácnosti

Proč by mě automatizace domácnosti měla nadchnout?

Představte si to pohodlí, kdy nemusíte každé ráno vytahovat jednotlivé žaluzie a rolety a večer je zase zatahovat! Vše se může ovládat samo automaticky. Nebo když přijíždíte domů, před vámi se rozevře vjezdová brána, garážová vrata, odkóduje se alarm a rozsvítí světlo na chodbě. Zároveň se zatáhne stínění před nezvanými pohledy zvenčí. Vítejte doma!

Získáte nejen pohodlí, ale i více bezpečí a značné úspory na vytápění. Chytrý Somfy Termostat, termostatické hlavice a čidla se zkoordinují s roletami. Nebudete tak zbytečně topit, když nejste doma, a spoustu tepla můžete získat i ze sluníčka, jakmile jeho paprsky vpustí stínění dovnitř. Přitom zabráníte přehřívání interiéru v létě a úniku drahocenného tepla v zimě.

Jak chytrou domácnost ovládat?

Chytrá domácnost bezdrátově ovládá vnitřní i venkovní stínění, osvětlení, vytápění, alarm, ale i vjezdovou bránu a garážová vrata. Pokyny ale můžete udílet pomocí vašeho chytrého telefonu, dálkového ovladače, ale i hlasem. Pohodlnou variantou je také nastavení scénářů, které se budou spouštět v nastalých situacích. Například se sama zatáhne markýza, jakmile začne foukat vítr, nebo se ráno vytáhne stínění a večer samo zatáhne.

TaHoma® switch

Toužíte po ovládání celého vašeho domova? Až 300 kompatibilních zařízení můžete mít pod palcem pomocí komplexního systému automatizace domácnosti TaHoma® switch. Nastavíte si dvě tlačítka, pro každý z nich jeden nejčastěji používaný scénář. Kdykoliv ho tak můžete spustit jednoduchým stisknutím. Zvládne to i vaše dítě nebo babička, která se stále vyhýbá moderním technologiím. Vše si jednoduše nastavíte v nové a přehledné mobilní aplikaci TaHoma.

TAHOMA SWITCH
Již od 4 362 Kč bez DPH

Cena je uvedena za produkt TaHoma Switch, bez instalace a dopravy

Nezávazná poptávka

!
Vyberte prosím jednu z variant
A je odesláno!
Do 3 pracovních dnů se vám ozveme s nabídkou.
Ajaj! Něco se pokazilo. Zkuste prosím vyplnit formulář znovu.