Alarmy, kamery, chytré zámky

Zabezpečte svou domácnost se Somfy. Účinně, profesionálně a jednoduše
Zjistit více
Alarmy, kamery, chytré zámky

Chytrý zámek Door Keeper

Nehledejte zapomenuté klíče. Odemykejte a zamykejte z mobilu, kódem nebo čipem. Pohodlně a bezpečně.

Aplikace Somfy Keys vás vždycky upozorní, kdo zrovna dorazil domů. Paní uklízečku a souseda, co vám zalévá kytky, pustíte dovnitř i na dálku. Zámek detekuje podezřelé vibrace a dá vám o nich okamžitě vědět. Nezvané hosty rozeznáte včas.

Propojte Door Keeper se systémem TaHoma a nastavujte automatické scénáře po příchodu domů. Jedním kliknutím odemknete, odkódujete i rozsvítíte. Instalace je snadná a nemusíte měnit dveře ani kování.

Bezpečnostní systém Somfy One+

Komplexní a profesionální zabezpečení v malém balení. Zachytí vetřelce, ještě než se dostane dovnitř a spolehlivě ho odradí vestavěnou sirénou. Má reproduktor i mikrofon a snímač Somfy Vision rozezná vaše domácí mazlíčky. I v noci.

Full HD kamera s motorizovanou záklopkou vám dopřeje soukromí, jakmile se vrátíte domů. A s čidlem Intellitag a klíčenkou Key Fob to udělá automaticky.

O zabezpečení nepřijdete ani při výpadku internetu nebo proudu. Nahrávání poběží díky záložní baterii a interní paměťovce dál. Záznamy si stáhnete z cloudu přes aplikaci Somfy Protect.

Chytré domácí kamery Somfy

Interiérová kamera bude bedlivě střežit domácnost, když nejste doma. Videonahrávky se zdarma ukládají na Somfy Cloudu a stáhnete si je z aplikace. Motorizovaná záklopka vám dopřeje soukromí, kdykoli budete chtít.

Venkovní kamera s vestavěnou sirénou o výkonu 110 dB odradí každého zloděje. Odolá dešti, větru a propojíte ji s venkovním osvětlením i chytrou domácností. Kamera zaznamenává pohyb a můžete přes ni poslouchat i mluvit.

Nastavení, ovládání i upozornění v češtině máte vždy po ruce v mobilní aplikaci Somfy Protect. A kvalitní Full HD video, širokoúhlý objektiv se záběrem 130°, 8× zoom a pokročilá detekce pohybu s nočním viděním je u Somfy samozřejmost.

Somfy Protect Home Alarm

Jednoduchý, účinný a bezdrátový. Domácí bezpečností systém od Somfy se obejde bez vrtání a instalaci zvládnete i sami. Elegantní a diskrétní design sedne každému interiéru.

Senzory oken a dveří a vnitřní pohybové čidlo zavčasu rozpoznají nezvané hosty a 110 dB hlasité sirény je odradí od nepravostí. PIN řešit nemusíte, klíčenka Key Fob automaticky vypne alarm, když se vrátíte domů.

Ovládá se z mobilu v aplikaci Somfy Home Alarm a chytré funkce za vás obslouží zapínání i vypínání.

CHYTRÉ ZABEZPEČENÍ
Již od 9 867 Kč bez DPH

Cena je uvedena za bezpečnostní systém Somfy Protect Home (čidlo dveří a oken, vnitřní pohybové čidlo a siréna, klíčenka Key Fob, centrála Somfy Link) bez instalace a dopravy

Nezávazná poptávka

!
Vyberte prosím jednu z variant
A je odesláno!
Do 3 pracovních dnů se vám ozveme s nabídkou.
Ajaj! Něco se pokazilo. Zkuste prosím vyplnit formulář znovu.