Hliníková solární pergola GLASETTI SOLA

Výkonná designovka se solárními panely
Zjistit více
Solární pergoly
fotovoltaická pergola

Chtějte jen to nejlepší

nadstandardní záruka 10 let na konstrukci
síla stěny hliníkových profilů 4 mm
bifaciální panely s 30letou životností
vyšší výkon i při slabém osvětlení
odolnost kotvení vůči velkému zatížení navátým sněhem
montáž ocelovými kotvami do stěny i samostatně stojící
chytré osvětlení a automatizované stínění v jedné aplikaci
exkluzivní a odolná povrchová úprava
Glasetti Sola

Přivítejte letošní jaro se solární pergolou

Naši novou pergolu s fotovoltaikou uvedeme na trh už za pár týdnů. Zajímají vás technické detaily a možnosti solárních pergol? Chcete si rovnou zadat předobjednávku? Napište nám!

Poptat

Vyrábějte elektřinu stylově s pergolou GLASETTI SOLA

Proč se před sluncem jen schovávat, když ho můžete i využít. Hliníkový solární přístřešek ochrání vaše auto před rozmary počasí, zkrášlí zahradu a ještě sníží náklady na energie.

Design a odolnost

Naše pergola s fotovoltaikou zvládne vlhké, větrné a prašné prostředí i zátěž sněhem. Ochrání váš vůz a vypadá u toho skvěle.

Vyšší výkonnost

Nenapájejte jenom světýlka. Fotovoltaika na pergole s bifaciálními panely vám nabije elektroauto, vychladí dům a ohřeje bazén.

Variabilita

Dopřejte si design šitý na míru všem vašim potřebám a požadavkům. Solární přístřešek uzpůsobíme velikosti vozu i terasy.

Solární carport

Nabíjet a chránit? S fotovoltaickým carportem můžete obojí! Parkovací přístřešek spolehlivě ochrání váš vůz před sněhem, kroupami i horkým letním sluncem.

To navíc umí naplno využít – stačí výkonné bifaciální panely připojit k nabíjecí stanici pro elektromobily. FVE carport vám poskládáme z panelů na míru, přesně podle velikosti elektroauta a potřebného výkonu. 

Solární pergola 

Venkovní posezení, které se samo zaplatí? Existuje! Připojte naši pergolu se solárními panely k novému nebo stávajícímu systému FVE a napájejte domácnost vyrobenou energií.

Výkonem se vyrovná i střešní fotovoltaice a sedne každé zahradě i terase. Pro maximální pohodu si ji můžete doplnit automatickým stíněním, posuvným zasklením nebo LED osvětlením. 

modulové ŘEŠENÍ

Rozměry a možnosti

Fotovoltaická pergola GLASETTI SOLA je modulární a vyrábíme ji ve čtyřech velikostech. Stačí si vybrat ten, který vám sedne nejlépe, nebo spojit víc modulů dohromady.

Šířka
3 270–6 450 mm
Hloubka
4 134 mm
Výška
max 3000 mm

Varianty a stínění

Solární carport GLASETTI SOLA může být samostatně stojící a kotvený do zdi z kratší nebo delší strany. Doplnit ho můžete LED osvětlením, screenovými roletami i posuvným zasklením.

BAREVNÉ VARIANTY

Vybere si opravdu každý

Barevné provedení profilu a rolet vám přizpůsobíme na míru. Vybrat si můžete ze 6 standardních barev nebo široké škály příplatkových barev.

RAL 9010M
RAL 9006
RAL 9007
RAL 7016S
RAL 8014M
+7
BAREV A ÚPRAV
SLTZ 2044
SLTZ 2051
SLTZ 2167
SLTZ 2175
SLTZ 2135
+56
DALŠÍCH BAREV
Konstrukce a lamely Standardní barvy
Screenové rolety Standardní barvy
?

Ukázky barev jsou pouze orientační. Kompletní vzorník standardních i příplatkových barev a povrchových úprav vám rádi ukážeme u nás na prodejně Charbulova 170, 625 00 Brno.

Kontakt
solární PERGOLA GLASETTI sola
Již brzy na vašich zahradách a příjezdovkách!

Naši novou solární pergolu vám představíme naživo u nás na prodejně už letos na jaře. Chcete být první, kdo se o ní dozví? Napište a dáme vám echo.

Nezávazná poptávka

!
Vyberte prosím jednu z variant
A je odesláno!
Do 3 pracovních dnů se vám ozveme s nabídkou.
Ajaj! Něco se pokazilo. Zkuste prosím vyplnit formulář znovu.