šenk PSO

Markýzy

Venkovní markýzy jsou univerzální řešení pro každý balkon nebo terasu. Vyberte si z různých barev a typů vhodných pro rodinný dům i komerční využití

Markýzy
4 důvody

Proč markýzy?

  • ochrana před sluncem i mírným deštěm
  • nepromokavá naimpregnovaná akrylová látka
  • odolnost vůči vlhkosti, plísním a UV záření
  • široká paleta barev a vzorů látek Dickdon a Sattler

Dakota

Jednoduchý a elegantní design markýzy Dakota skvěle sladíte s jakoukoli fasádou. Díky kompaktnímu uzavřenému kazetovému systému můžete markýzu dle potřeby zasunout a látka bude plně chráněna před deštěm či sněhem. Markýzu lze instalovat čelně do fasády a ovládat manuálně klikou či vybavit elektrickým dálkovým ovládáním. Večerní posezení si můžete zpříjemnit doplněním integrovaného osvětlení nebo dalšího vybavení, jako jsou třeba teplomety.

Olivia

Luxusní kazetovou markýzu Olivia ocení i ti nejnáročnější zákazníci. Díky možnosti výsuvu až 4 m je vhodným řešením pro velké terasy. Markýzu je možné doplnit elektricky ovládaným spouštěcí volánem s délkou až 1,5 m, který zastíní terasu proti nízkému slunci a zajistí vám více soukromí. Profil lze instalovat do fasády i stropu a k ovládání můžete použít vypínač nebo dálkové ovládání. Doplňkové osvětlení se integruje do spodní části profilu.

Emma

Elegantní markýza Emma je vybavena zaoblenou kazetou, která chrání látku před vnějšími vlivy počasí. Její součástí je ozdobný volán, jehož délku a tvar si můžete vybrat přesně podle svých představ. Skvěle odstíní i nižší slunce a vy si tak můžete užít nerušené posezení. Markýza se dá nainstalovat čelně do fasády nebo do stropu a ramena jdou nastavit od vodorovného až do svislého sklonu. Ovládat ji lze klikou nebo dálkovým ovládáním a je možné i napojení na automatická čidla.

Stela

Markýzy Stela s nosným profilem se hodí především pro zastínění velkých ploch. Díky konstrukci z konzol s ocelovým profilem má vysokou životnost i při intenzivním provozu. Výpadový profil je vybaven okapničkou, která slouží k odtoku vody při dešti. Pro hluboké terasy je vhodná varianta s křížovými rameny, se kterou lze dosáhnout většího výsuvu, než je samotná šíře markýzy. Markýzu je možné instalovat čelně do fasády, do stropu i do krovu a ovládat manuálně i dálkově.

Barevné varianty

Vybere si opravdu každý

V naší nabídce najdete markýzy z látek Dickson a Sattler ve více než 120 různých barevných provedeních.

Markýzové látky Dickson

ORC 7131

ORC 8396

ORC 8902

ORC D299

ORC 8854

ORC U388

Markýzové látky Sattler

S DESIL 993

S LAND 655

S LANDM 627

S SOLI 712

S LAND 657

S LAND 641

Ukázky barev jsou pouze orientační. Kompletní vzorník vám rádi ukážeme u nás na prodejně Charbulova 170, 625 00 Brno.

kontakt
Markýzy

Již od 47.000 Kč bez DPH

Cena je uvedena pro markýzu Daktota v rozměru 4 m × 2,5 m, bez montáže

Nezávazná poptávka

Všechna pole jsou povinná