šenk PSO

Automatizace a ovládání domácnosti

Pergola Artosi

Proč by mě automatizace domácnosti měla nadchnout?

Představte si to pohodlí, kdy nemusíte každé ráno vytahovat jednotlivé žaluzie a rolety a večer je zase zatahovat! Vše se může ovládat samo automaticky. Nebo když přijíždíte domů, před vámi se rozevře vjezdová brána, garážová vrata, odkóduje se alarm a rozsvítí světlo na chodbě. Zároveň se zatáhne stínění před nezvanými pohledy zvenčí. Vítejte doma!

Získáte nejen pohodlí, ale i více bezpečí a značné úspory na vytápění. Chytrý Somfy Termostat , termostatické hlavice a čidla se zkoordinují s roletami. Nebudete tak zbytečně topit, když nejste doma, a spoustu tepla můžete získat i ze sluníčka, jakmile jeho paprsky vpustí stínění dovnitř. Přitom zabráníte přehřívání interiéru v létě a úniku drahocenného tepla v zimě.

šenk PSO

Jak chytrou domácnost ovládat?

Chytrá domácnost bezdrátově ovládá vnitřní i venkovní stínění, osvětlení, vytápění, alarm, ale i vjezdovou bránu a garážová vrata. Pokyny ale můžete udílet pomocí vašeho chytrého telefonu, dálkového ovladače, ale i hlasem. Pohodlnou variantou je také nastavení scénářů, které se budou spouštět v nastalých situacích. Například se sama zatáhne markýza, jakmile začne foukat vítr, nebo se ráno vytáhne stínění a večer samo zatáhne.

šenk PSO
Automatizace a ovládání

Již od 4 362 Kč bez DPH

Cena je uvedena za produkt TaHoma Switch, bez instalace a dopravy

Nezávazná poptávka

Všechna pole jsou povinná