šenk PSO

Vnitřní rolety a žaluzie

S vnitřním stíněním můžete regulovat množství světla jednoduše a stylově

Vnitřní rolety a žaluzie
4 důvody

Proč vnitřní stínění?

  • výběr ze široké škály barev
  • možnost elektrického ovládání
  • provedení pro šikmá a lomená okna
  • jednoduchá regulace intenzity světla

Vnitřní žaluzie

Stínící žaluzie jsou nedílnou součástí mnoha domácnosti. Díky pohyblivým hliníkovým lamelám vám umožňují regulovat množství světla přesně tak, jak potřebujete a navíc se snadno čistí. Vybrat si můžete ze široké škály barev, dekorů a typů horizontálních žaluzií, které se hodí pro klasická i šikmá či lomená okna.

Vertikální žaluzie

Vertikální látkové žaluzie vás ochrání před světlem, zajistí vám dostatek soukromí a navíc jsou příjemným doplňkem interiéru. K dispozici jsou látky v různých barvách a zvolit si můžete také úroveň zatemnění. Pro kanceláře se hodí žaluzie v nehořlavém provedení a látku ze skelného vlákna ocení především alergici.

Plisé žaluzie

V naší nabídce najdete látkové plissé žaluzie, které jsou nejen efektivním řešením stínění, ale také stylovým doplňkem do každé místnosti. Vybrat si můžete ze skládaných látek s různou úrovní propustnosti, od stínících až po zcela zatemňující, a také ze široké škály barev, vzorů a materiálů s různými funkcemi.

Vnitřní rolety

Pokud hledáte stylovou alternativu k žaluziím, jsou pro vás vnitřní rolety to pravé. Klasické rolety jsou praktickým řešením pro místnosti, ve kterých potřebujete dosáhnout částečného nebo úplného zatemnění. V naší nabídce najdete látkové rolety v mnoha barvách, dekorech a klasických i speciálních materiálových provedeních.

Kazetové rolety

Pro úplné zatemnění jsou tu kazetové rolety s bočními vodícími lištami, které brání průniku světla ze stran. Přes den můžete roletu jednoduše schovat do kazety umístěné v horní části. K dispozici jsou různé barvy a vzory, vybrat si můžete také mezi zcela zatemňujícími a částečně propustnými látkami.

Rolety den a noc

Oblíbené rolety den a noc vám kromě moderního vzhledu přinesou také plynulou regulaci světla pomocí prolínání průhledných a neprůhledných pruhů. Jednoduchý design a široká nabídka vzorů a barev se skvěle hodí do každého interiéru. Skvěle se hodí také k zastínění velkých ploch až do 17,5 m2.

Barevné varianty

Vybere si opravdu každý

Barevné provedení profilu, lamel a rolet vám přizpůsobíme na míru. Vybrat si můžete ze široké škály standardních i příplatkových barev, druhů látek a vzorů.

Základní barvyProfil

RAL 1002

RAL 1015

RAL 8004

RAL 8014

RAL 9006

RAL 9010

Standardní a speciální látky Rolety

CLO RL 10

SCR 4005 03

BOT1 0110

RHODOS 0500

CAR 4988

WAI BO 91 AB

Screenové a plissé látky Žaluzie

410

423

603

PCOM FB 202

PCOM FB 204

PCOM FB 206

Ukázky barev jsou pouze orientační. Kompletní vzorník vám rádi ukážeme u nás na prodejně Charbulova 170, 625 00 Brno.

kontakt
Vnitřní rolety a žaluzie

Již od 330 Kč bez DPH

Cena je uvedena pro rozměr 500 mm × 1000 mm, bez montáže

Nezávazná poptávka

Všechna pole jsou povinná