šenk PSO

Střešní balkóny a doplňková okna

Otevřete svůj podkrovní prostor dennímu světlu a čerstvému vzduchu

Pergola Artosi

Střešní balkony

Se střešním balkonem můžete během proměnit chvilky proměnit své podkroví v prosvětlený a vzdušný prostor, aniž byste museli vyjít z domu. Díky systému VELUX CABRIO® si můžete jednoduše vybrat, zda chcete vyklopit pouze horní polovinu okna nebo otevřít i spodní křídlo se zábradlím a vychutnat si pocit otevřeného prostoru. Po zavření obou částí vznikne sjednocená plocha splývající se střechou.

Balkon je vhodný pro podkrovní byty, jejichž dispozice klasický balkon či terasu neumožňuje. Lze ho instalovat na střechy se sklonem od 35° do 53°.

šenk PSO

Doplňková střešní okna

Díky šikmým a svislým doplňkovým oknům si můžete dopřát ještě víc denního světla a skvělý výhled, který dodá každé místnosti pocit vzdušnosti a otevřenosti. Doplňková okna lze kombinovat dohromady a zvolit si variantu a systém otevírání, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Okna můžete doplnit také venkovními či vnitřními stínicími doplňky.

šenk PSO

Celodřevěné i bezúdržbové provedení

Střešní okna VELUX nabízíme v celodřevěné variantě s čirým lakem a v bílém bezúdržobovém provedení s dřevěným jádrem. Vybrat si můžete mezi oknem s horním nebo dolním ovládacím madlem.

Celodřevěné i bezúdržbové provedení

Jsme autorizovaným dodavatelem střešních oken a příslušenství VELUX

V naší nabídce máme modely všech tří řad střešních oken VELUX, mezi kterými najdete vhodné řešení pro byt, dům i kancelář. Naši specialisté vám s výběrem rádi pomohou.

Kontakt
Jsme autorizovaným dodavatelem střešních oken a příslušenství VELUX
Střešní balkony a doplňková okna

Již od 63 511 Kč bez DPH

Cena je uvedena pro rozměr střešního balkonu 1,14 m x 2,52 m, bez montáže

Nezávazná poptávka

Všechna pole jsou povinná