Mimořádná zimní akce na pergoly

24.10.2022
Mimořádná zimní akce na pergoly

Chcete pod pergolou strávit celý rok? Proč by ne!

Stačí si ji vybavit posuvným zasklením nebo screenovými roletami, které zabrání průvanu a udrží vás hezky v teple.

K bioklimatické pergole ARTOSI od nás navíc dostanete každý druhý screen zdarma a pergolu GLASETTI se skleněnou střechou si nyní můžete pořídit za akční cenu. A to zahřeje u srdce nejen vás, ale hlavně vaši peněženku.

Vidina celoroční oázy klidu vás láká, ale nemáte krb a ve vaťáku trávit chladnější večery nechcete? I na to máme řešení.

Pokud se "zavřete" do naší pergoly, přidáme vám k ní luxusní terasový ohřívač FARO QUBE v hodnotě 22 000 Kč. Provozní doba ohřívače je 55 hodin, takže ze své nové zazimované pergoly nemusíte vystrčit nos třeba celý víkend.

Ohřívač i naše pergoly vám rádi naživo ukážeme u nás na vzorkovně .

Objednat

Podmínky slevové akce

Bonusovou screenovou roletu zdarma zákazník získá při závazné objednávce hliníkové pergoly ARTOSI. Bonus se vztahuje na screenové rolety s nejmenší plochou m2. Ohřívač FARO QUBE v hodnotě 22 000 Kč vč. DPH zákazník získá zdarma při závazné objednávce hliníkových pergol ARTOSI nebo GLASETTI s kompletním zasklením či zastíněním všech stran screenovými roletami. Akce platí do 15. 12. 2022 nebo do vyčerpání zásob. Akci nelze uplatnit na již zpracované cenové nabídky v platnosti. Zhotovitel si vyhrazuje právo při naplnění kapacit akci časově omezit či zkrátit.